Son Dakika

MODEF İnegöl mobilya fuarı ne zaman?

Modern ve Klasik Modeller, Eskitme ve Modüler Mobilya, Yemek ve Yatak Grupları Koltuklar, Sandalyeler ve Çekyat Kanepeler, Bebek ve Genç Odaları Mobilya Aksesuarları

MODEF 2013 İnegöl mobilya fuarı ne zaman?

İnegöl Belediye Başkanı ve İFOR Fuarcılık, 30. "MODEF EXPO" Fuarı'nın 04 - 09 Kasım 2013 tarihinde yapılmasının kararlaştırıldığı açıkladı.

Türk Mobilya Sektörünün kalbi İnegölde atıyor! Bursa İnegöl Belediye Başkanı ve İFOR Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Alinur Aktaş, 30. cusu düzenlenecek olan "MODEF EXPO" Fuarı'nın 4 - 9 Kasım 2013 tarihinde yapılmasının kararlaştırıldığını söyledi.

İnegöl'de faaliyet gösteren mobilya firmalarının temsilcileri, gelecek yıl yapılacak fuar takvimini belirlemek üzere İFOR Fuarcılık Yönetim Kurulu üyeleriyle Otel Angelacoma'da bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde sona eren 29. MODEF EXPO Fuarı'nın genel değerlendirmesinin yapıldığı ve gelecek yılın fuar takviminin belirlendiği toplantıya ilçede faaliyet gösteren mobilya firmalarının temsilcileri de katıldı.

Bursa İnegöl Belediye Başkanı ve İFOR Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Alinur Aktaş, toplantıda yaptığı konuşmada, inşaatı başlayan Mobilya Kent Alışveriş Merkezi'nin 52 bin metrekarelik terasının, fuar alanı olarak kullanılabilirliğini araştırdıklarını söyledi.

Alinur Aktaş, toplantıya katılan tüm firmaların temsilcileri ile yapılan görüşmeler ve anketler sonucu, yurt dışı piyasayı hedefleyen 30. MODEF EXPO fuarının 4-9 Kasım 2013 tarihinde yapılmasının kararlaştırıldığını söyledi.

2013 yılı içerisinde düzenlenecek her iki fuar organizasyonunun niteliği ve katılım şartlarını görüştüklerini kaydeden Aktaş, "Bu doğrultuda katılımcı mobilya firmalarının tek fuar katılımını tercih ettiği istişare toplantısında firmalar yapılan fuarlarla ilgili sorunları ve çözümleri konusunda görüşlerini belirttiler.

Mısırlı fuar firması Piramit Fuarcılık ile 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni bir fuar alanının yapılması veya İnegöl Belediyesi'nin Bursa – İnegöl karayolu üzerindeki fuar alanı projesinin yapılabilirliğinin araştırıldığını yeni bir natif olarak ise inşaatı başlayan Mobilya Kent Alışveriş Merkezi'nin 52 bin metrekarelik teras alanının fuar alanı olarak kullanılabilirliğini araştırıyoruz." şeklinde konuştu. Modef 2014 Inegöl Mobilya Fuarı

Fuar MODEF Expo 2013 Mobilya & Dekorasyon Fuarı
Organizasyon: İFOR Fuarcılık Ticaret Ltd. Şti.
Düzenlenme sayısı 30
Tarih 04 Kasım 2013 - 09 Kasım 2013
Frekans Yılda bir kez
Adres Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslar Arası Fuar Merkezi İnegöl Bursa Türkiye
Kullanım alanı 25.000 m2
Ürün Profili Modern, Klasik, Ahşap ve Modüler, Mobilya, Yemek & Yatak Odası Grupları, Koltuk ve Oturma grupları, Sandalye & Kanepe, Bebek & Genç Odaları, Mobilya Aksesuarları
Ziyaretçi Profili Mobilya Mağazaları, Zincir Mobilya Mağazalar, Toptancılar, Dağıtıcılar, İthalatçılar, İhracatçılar, Profesyonel Satın Alma Yetkilileri, Bayiler, Mimarlar, İç Mimarlar, Dekoratörler, Endüstriyel Tasarımcılar, Taahhüt Firmaları, Mobilya Yan Sanayi Üreticileri

İletişim bilgileri: E-posta: info@modef.com.tr
Telefon numarası: : +90 224 - 713 16 26 - Faks nosu: +90 224 712 18 68
IFOR Fuarcılık Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi 16400 İnegöl Bursa Türkiye

Etiketler: Mobilya   Fuar Takvimi   Genç Odası   Kayseri   Fuarlar   İnegöl    

16 Nisan 2013 Salı - 00:54     'TIKLA YORUM YAP'

Son Dakika
Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign